Novinky

Rozhovor se zpěvačkou Lucií Roubíčková nejen o jejím působení v kapele Grog. Více zde ...

Martin odpovídal na stránkách hudebního portálu Rockpalace, jak kapelu Grog ovlivnila karanténa v souvislosti s koronavirem. Více zde ...

Takže konečně po delší době pořádná zkouška. Sice díky dnešním možnostem nějaké virtuální zkoušky přes internet v minulých týdnech proběhly, ale přeci jenom ten osobní "styk" se nedá ničím nahradit. Chystáme pro vás nové songy, tak se máte na co těšit.

Bando, i my vám chceme v této nelehké době přinést trochu naší muziky do vašich domovů. Tentokrát uslyšíte naše pecky netradičně v akustické podobě. Premiéru tohoto mini koncertu, který proběhl v rámci křtu našeho videoklipu v Praze koncem roku 2018, můžete sledovat již tento pátek 17.4.2020 v 19:00 na našem YouTube kanále. Kromě koncertu se můžete těšit i na rozhovor s režisérem Davidem Beránkem, a samozřejmě nemůže chybět samotný křest klipu za účasti kmotrů Kristýny Sklenářové, Oty Váni (Kabát) a Tondy Rauera (Harlej). Tak si to užijte stejně, jako my tenkrát.

Přátelé, pokud už jste v televizi viděli všechny vaše oblíbené filmy a seriály, přečetli jste všechny knížky ve vaší knihovně a přemýšlíte, na co se vrhnout teď, můžete mrknout na náš web a v sekci Historie si přečíst zajímavosti o naší kapele za posledních 26 let. Snažili jsme se pro vás vybrat to nejzásadnější, co nás na naší rockové cestě zatím potkalo.

I když to na nějaké velké koncertování kvůli koronaviru zatím moc nevypadá, tak nezahálíme. Mirek si třeba takhle krásně vytunil svůj 2x15" kytarový box. No není to paráda?

Bando, připravujeme pro vás nové songy na naše nadcházející album. Bude to síla...

Novinky archiv...

Fotografie

Video