Novinky

Máme pro vás super zprávu. Už za pár týdnů se s vámi setkáme na festivalu Rocktherapy v Orlové. Rozjedeme to 25.8.2018 v 15:10, tak nezapomeňte dorazit. Těšíme se na vás. A kromě toho, že uvidíte spoustu parádních kapel, svou účastí podpoříte i tento jedinečný projekt, který pomáhá. Videopozvánka zde...

Děkujeme všem fanouškům, kteří nás včera přišli podpořit na Masters of Rock 2018. Opět jsme si to parádně užili a už teď se na vás těšíme na některém z našich dalších koncertů. Zachovejte nám i nadále vaši přízeň. Moc si toho vážíme.

V nové sestavě a s novým klipem. Grog zahraje na Masters of Rock ve Vizovicích - můžete se dočíst v dnešním Deníku.

Bohumínský Grog hrábne do strun na Masters of Rock a natočil nový klip. Více informací na stránkách města Bohumína zde...

Grog ve vysílání bohumínské TV. Reportáž můžete sledovat zde...

Letošní Srpnová noc zrušena pořadatelem!
S politováním vám musíme oznámit, že jsme dnes obdrželi informaci od pořadatele (FK Slovan Záblatí), že tradiční Srpnová noc s kapelou Grog se neuskuteční. Pořadatel to zdůvodnil nedostatkem finančních prostředků na všechny náklady, které by byly s touto akcí spojeny. I když nás toto rozhodnutí mrzí, protože jsme se na vás všechny moc těšili, nemůžeme s touto skutečností nic dělat. Přesto se vám za kapelu Grog omlouváme a věříme, že se společně setkáme na některé z dalších akcí. Zachovejte nám i nadále svou přízeň.

Grog můžete nyní sledovat i na Instagramu.

Grog natáčí nový videoklip. Díky děvčatům a perfektnímu přístupu profesionálů bylo natáčení moc příjemnou záležitostí. Děkujeme všem za podporu.

Grog i letos na Masters of Rock. Ve Vizovicích to rozjedeme v neděli 15.7.2018 v 18:35. Už se na Vás těšíme.

Díky moc všem, kteří jste v sobotu dorazili na naši Rockovou párty. Byli jste super a moc jsme si to užili.

Rozhovor s kapelou Grog na TV stanici Rebel 2 v rámci pořadu Rockface dnes v 19:00. Reprízu můžete sledovat 26.4.2018 v 17:00 a 28.4.2018 v 9:00. Nezapomeňte si pustit televizi.

V novinách Právo a na portále Novinky.cz vychází článek o kapele Grog. Více zde...

Fotografie

Video