Novinky

SRPNOVÁ NOC ZRUŠENA!!!!!!

Zrovna teď volal pořadatel akce, že z důvodu nepříznivé prognózy počasí se Srpnová noc ruší. Je nám to moc líto, protože jsme se na vás strašně moc těšili. Bohužel, je to rozhodnutí pořadatele a my nejsme schopni toto ovlivnit. Jsme z toho smutní stejně jako vy :-(. Omlouváme se, ale věříme, že příště si to užijeme o to víc... Díky za pochopení.

Pojďte společně zavzpomínat na parádní atmosféru na letošních Masters of Rock - Grog a jejich song "Dávno tě znám". Za realizaci videa patří velké díky firmě LabradorFilm - Davidu Beránkovi a kameramanu Danielovi. Ke shlednutí na YouTube.

Pokud jste nestihli rozhovor s kapelou Grog na Rádiu Kroměříž, můžete si ho celý poslechnout na YouTube.

Ve 40. čísle magazínu RockHard si mimo jiné můžete přečíst i rozhovor s kapelou Grog. Více zde...


Prostřednictvím parádních fotek dlouholetého fanouška kapely Grog Ludvíka XXI máte možnost si ještě jednou připomenout super atmosféru, která panovala na letošních Masters of Rock ve Vizovicích.


Moc příjemné povídání. Rozhovor pro Rock TV Slušnej kanál. Již brzy se dozvíte víc...


Grog moc děkuje svým fanouškům za fantastickou atmosféru na Masters of Rock ve Vizovicích. Byli jste perfektní. Už se na Vás těšíme na další akci :-). Metalheads, many thanks...Dnes nás čekala v naší e-mailové schránce tahle parádní retro fotografie od naší fanynky ze Slovenska. Marika nám prozradila, že je pravidelným čtenářem magazínu RockHard a chtěla nám udělat radost. To se jí povedlo a jako poděkování jí posíláme naše aktuální CD "Mona Lisa ze Stodolní". A pokud ještě nemáte RockHard č.40 s plakátem kapely Grog, je nejvyšší čas to napravit...Fotografie

Video