Novinky

Už zítra bude jedna z dívek z našeho videoklipu, Martina Urbanová, usilovat o titul Miss České republiky 2019. V úterý 29. října 2019 od 19:00 proběhne finálový galavečer Miss České republiky. Finále proběhne v samotném srdci Prahy, v divadle Broadway a bude pokračovat v nedalekém klubu Duplex na Václavském náměstí, kde si po módních přehlídkách a focení s vítězkami budou moci návštěvníci sami zatančit na afterparty. Martino, držíme moc palce. A ti z vás, kteří jste ještě neviděli, jak to Martině v našem klipu sluší, můžete mrknout zde...

Pár fotek z našeho koncertu z minulého týdne najdete zde...

Bando, díky moc všem, kteří jste včera dorazili do Rychvaldu i přes nepřízeň počasí. Byli jste super a my jsme si to moc užili. Díky za parádní atmosféru.

Grog dnes večer na TV Rebel 2. Nezapomeňte sledovat TV Rockparádu od 20:00.

Rockeři, na základě vašich četných žádostí jsme pro vás připravili placky, magnetky a klíčenky s otvírákem, takže pokud máte zájem, můžete si je pořídit na některém z našich koncertů, nebo objednávejte v našem e-shopu zde...

Je to neuvěřitelné, ale stejně jako loni se jedna z dívek z našeho videoklipu "Pod vlajkou z překřížených hnát" probojovala do finále Miss České republiky. Loni byla Denisa Czervoniaková finalistkou Miss Czech Republic, letos je Martina Urbanová ve finále Miss České republiky. To znamená, že Grog již svou letošní favoritku má. Podpořte i vy Martinu a dejte jí hlas zde... A pokud jste ještě náš klip s krásnýma holkama neviděli, mrkněte zde... Martino, držíme palce.

Bando, už příští sobotu 5.10. se na vás těšíme v Rychvaldu na náměstí. Rozjedeme to v 15:00 a pak společně paříme až do rána.

V zářijovém kole TV Rockparády jsme se díky vašim hlasům umístili s naším klipem na prvním místě. Moc děkujeme za vaši podporu.

Ještě jedno ohlédnutí za povedenou akcí. Díky vám všem jsme si oslavy našich narozenin parádně užili.

Z video archivu TV Rebel: Pokud jste neměli možnost nás před časem vidět v Czechparádě na TV Rebel, přinášíme vám teď ze záznamu celý rozhovor Martina, Marcela a Romana s moderátory Petrou Češkovou a Petrem Koláskou v rámci dubnové Czechparády.

Bando, tak náš výroční světlý ležák je už vypitý. Z vašich ohlasů víme, že vám pivo Grog moc chutnalo, takže velký dík patří hlavně našim kamarádům z pivovaru Skřečoňský žabák, kteří pro nás tuto dobrotu navařili. Pro pivní nadšence a sběratele ale máme dobrou zprávu, pivní etiketu z této limitované edice je možno pořídit v našem e-shopu zde... 

Grog dnes večer na TV Rebel 2, tak nezapomeňte sledovat.

Bando, nezapomeňte zítra ve čtvrtek 5.9. sledovat bednu. Na TV kanále Rebel 2 poběží od 20:00 TV Rockparáda a v ní se stále drží náš videoklip, a to jen díky vašim hlasům. Podpoříte nás i tentokrát? Díky moc předem.

Pokud se k vám ještě nedostalo 51. číslo rockového magazínu Rock Hard, celý rozhovor s kapelou Grog si můžete přečíst zde...

Ještě jedna vzpomínková fotka na náš narozeninový koncert. After párty se protáhla až do rána, ale stálo to za to. Všem moc díky za parádní oslavu našich narozenin.

Hlasujte pro náš videoklip "Pod vlajkou z překřížených hnát" na www.rockparada.cz. Díky moc za vaše hlasy.

Novinky archiv...

Fotografie

Video