Novinky

Grog slaví v letošním roce významné jubileum. Další díl seriálu o historii kapely, a co vše tomu předcházelo. Pokračování se dočkáte už za 14 dní.

Sledujte pořad Czech Blade na rockové TV Rebel v pondělí 18.2. od 20:00 a reprízu v úterý 19.2. od 15:00 hodin. Uvidíte zde náš klip "Pod vlajkou z překřížených hnát".

Grog v ROCK MUSIC. Od úterý 12.února si můžete poslechnout aktuální rozhovor včetně několika našich písní a to hned na několika rádiích v ČR. Kompletní přehled kdy, kde a od kolika hodin najdete  zde. O týden později on-line v archivu pořadu zde. Hostitelem a moderátorem pořadu je Petr Kůsa Kůsofka – www.fajnrockmusic.cz

Grog slaví v letošním roce významné jubileum. V bohumínských novinách začal vycházet seriál o historii kapely, a co tomu předcházelo. Dalšího pokračování se dočkáte už za 14 dní.

Fotky z rockového klubu Kain v Praze z našeho koncertu v prosinci loňského roku. Skvělá atmosféra a super pařba na závěr roku. Moc jsme si to užili.

Televizní premiéra nového klipu na bohumínském Televizním informačním kanále. Na reportáž můžete mrknout zde...

Naše CD "Mona Lisa ze Stodolní" teď seženete v e-shopu a prodejnách Bontonland po celé republice za parádní cenu, takže pokud ještě tento kousek nemáte ve své diskografii, tak neváhejte. Více zde...

Grog ve vysílání Rádio Fajn Rock Music! Máme pro vás dobrou zprávu. Rádio Fajn Rock Music nasadilo náš song „Pod vlajkou z překřížených hnát“ do vysoké rotace denního vysílání, takže tu teď budeme slyšet dva měsíce každý den mezi 7 – 20 hodinou. Dále tu od nás můžete slyšet písně: Mona Lisa ze Stodolní, Dávno tě znám, Bloudím v tobě dál a Blanka. Tak klikni zde a poslouchej kromě naší muziky i další zahraniční a české hity od classic rocku 70.let až po nejžhavější novinky, od rock-popu po nejostřejší metal a punk.

Hlasujte pro Grog v hitparádě o videoklip roku 2019. Předem moc díky za vaši podporu. Hlasovat můžete zde...

Novinky archiv...

Fotografie

Video