Novinky

Bando, strašně moc díky všem, kteří jste včera dorazili společně oslavit naše 25. výročí. Byli jste úžasní, tak jako vždy na domácí půdě. Poděkování samozřejmě patří i našim vzácným hostům, kteří nám přišli popřát - Andonis Civopulos, Ota Hereš, Jura Šperl, David Beránek. Ještě jednou díky, moc jsme si to užili.

Rockeři, k našemu 25. výročí jsme pro vás připravili tuto speciální kolekci triček. K dispozici jsou pánská i dámská a objednat si je můžete v našem shopu zde, nebo si je přijďte koupit přímo do našeho stánku na Pivní slavnosti do Bohumína už tuto sobotu 17.8.2019. Náš narozeninový koncert začíná v 18:30, tak věříme, že už vás v nich uvidíme pod pódiem :-).

Nabaleno a připraveno na sobotu. Výroční světlý ležák Grog. Sice už jsme nějakou tu stovku vypili, když jsme ochutnávali :-), ale nebojte, zůstane i na vás. A hlavně bude i na čepu ve stánku pivovaru Skřečoňský žabák, který pro nás tuto dobrotu navařil. Tak nezapomeňte dorazit. Pivní slavnosti v Bohumíně, v sobotu 17.8.2019.

Informace o našem výročí na Rock-Metal Paradise. Více zde...

Grog na iDNES.cz: Nikdy jsme se nesrovnali s klidovým režimem, říká slavící kapela Grog. Více zde...

Bando, tak už příští víkend to vypukne. Věříme, že dorazíte oslavit naše narozeniny s námi. Už se na vás všechny moc těšíme.

I portál Hudební knihovna.cz informuje o našem výročí. Těšíme se na vás, že to oslavíme společně na našem koncertu 17.8.2019. Přijďte zapařit, bando. Více zde...

Informace o našem výročí na portále Czech Blade. Více zde...

Už se na vás moc těšíme. Oslavíme to společně. Více zde...

Náš výroční světlý ležák je vynikající. A to díky kamarádům z pivovaru Skřečoňský žabák. Příležitost ho vyzkoušet budete mít i vy. Už 17.8.2019 na našem narozeninovém koncertu v rámci Pivních slavností v Bohumíně. Přijďte zapařit, bando, bude to velké.

Zpráva o našem velkém narozeninovém koncertu dorazila už i na Slovensko. Těšíme se na Vás, Rockeři. Více zde...

Naše 25. výročí zaznamenali i na Attacker of music a na portále OV-kluby.

V dnešním Karvinském deníku se mimo jiné dočtete i o našem připravovaném narozeninovém koncertu:

RockShock: Rockový Grog slaví 25. výročí. Více zde...

Radio Metal heart: Legendární rocková kapela Grog ze Severní Moravy oslaví letos již 25 let své existence. Více zde...

Grog bude mít své vlastní pivo - výroční světlý ležák. Limitovanou edici k 25. výročí vzniku kapely pro nás vaří bohumínský pivovar Skřečoňský žabák. Jedinečnou příležitost ho vyzkoušet budete mít na Bohumínských pivních slavnostech 17.8.2019. Náš narozeninový koncert tady začne v 18:30, takže nezapomeňte dorazit, bude to stát za to.

Pár fotek z minulého týdne z parádního festivalu Karviná Rocks naleznete zde...

Grog v bohumínském pivovaru Skřečoňský žabák. Něco velkého se chystá. Brzy se dozvíte více.

Bando, díky všem, kteří jste v pátek dorazili do Karviné. Byli jste super. Moc jsme si to užili. A to nejen na pódiu, ale i potom s vámi do časných ranních hodin. Fakt povedená akce. Těšíme se na vás na našem velkém narozeninovém koncertě 17.8. v Bohumíně.

Pár fotek z minulého týdne z festivalu Votvírák v Milovicích naleznete zde...

Novinky archiv...

Fotografie

Video