Novinky

Už zítra bude jedna z dívek z našeho videoklipu, Martina Urbanová, usilovat o titul Miss České republiky 2019. V úterý 29. října 2019 od 19:00 proběhne finálový galavečer Miss České republiky. Finále proběhne v samotném srdci Prahy, v divadle Broadway a bude pokračovat v nedalekém klubu Duplex na Václavském náměstí, kde si po módních přehlídkách a focení s vítězkami budou moci návštěvníci sami zatančit na afterparty. Martino, držíme moc palce. A ti z vás, kteří jste ještě neviděli, jak to Martině v našem klipu sluší, můžete mrknout zde...

Pár fotek z našeho koncertu z minulého týdne najdete zde...

Bando, díky moc všem, kteří jste včera dorazili do Rychvaldu i přes nepřízeň počasí. Byli jste super a my jsme si to moc užili. Díky za parádní atmosféru.

Grog dnes večer na TV Rebel 2. Nezapomeňte sledovat TV Rockparádu od 20:00.

Rockeři, na základě vašich četných žádostí jsme pro vás připravili placky, magnetky a klíčenky s otvírákem, takže pokud máte zájem, můžete si je pořídit na některém z našich koncertů, nebo objednávejte v našem e-shopu zde...

Je to neuvěřitelné, ale stejně jako loni se jedna z dívek z našeho videoklipu "Pod vlajkou z překřížených hnát" probojovala do finále Miss České republiky. Loni byla Denisa Czervoniaková finalistkou Miss Czech Republic, letos je Martina Urbanová ve finále Miss České republiky. To znamená, že Grog již svou letošní favoritku má. Podpořte i vy Martinu a dejte jí hlas zde... A pokud jste ještě náš klip s krásnýma holkama neviděli, mrkněte zde... Martino, držíme palce.

Bando, už příští sobotu 5.10. se na vás těšíme v Rychvaldu na náměstí. Rozjedeme to v 15:00 a pak společně paříme až do rána.

V zářijovém kole TV Rockparády jsme se díky vašim hlasům umístili s naším klipem na prvním místě. Moc děkujeme za vaši podporu.

Ještě jedno ohlédnutí za povedenou akcí. Díky vám všem jsme si oslavy našich narozenin parádně užili.

Z video archivu TV Rebel: Pokud jste neměli možnost nás před časem vidět v Czechparádě na TV Rebel, přinášíme vám teď ze záznamu celý rozhovor Martina, Marcela a Romana s moderátory Petrou Češkovou a Petrem Koláskou v rámci dubnové Czechparády.

Bando, tak náš výroční světlý ležák je už vypitý. Z vašich ohlasů víme, že vám pivo Grog moc chutnalo, takže velký dík patří hlavně našim kamarádům z pivovaru Skřečoňský žabák, kteří pro nás tuto dobrotu navařili. Pro pivní nadšence a sběratele ale máme dobrou zprávu, pivní etiketu z této limitované edice je možno pořídit v našem e-shopu zde... 

Grog dnes večer na TV Rebel 2, tak nezapomeňte sledovat.

Bando, nezapomeňte zítra ve čtvrtek 5.9. sledovat bednu. Na TV kanále Rebel 2 poběží od 20:00 TV Rockparáda a v ní se stále drží náš videoklip, a to jen díky vašim hlasům. Podpoříte nás i tentokrát? Díky moc předem.

Pokud se k vám ještě nedostalo 51. číslo rockového magazínu Rock Hard, celý rozhovor s kapelou Grog si můžete přečíst zde...

Ještě jedna vzpomínková fotka na náš narozeninový koncert. After párty se protáhla až do rána, ale stálo to za to. Všem moc díky za parádní oslavu našich narozenin.

Hlasujte pro náš videoklip "Pod vlajkou z překřížených hnát" na www.rockparada.cz. Díky moc za vaše hlasy.

Pro náš videoklip „Pod vlajkou z překřížených hnát“ můžete hlasovat i tentokrát a to od 1. do 17.9. do půlnoci a to na www.rockparada.cz v rubrice „HLASUJ PRO SVOJI KAPELU“ Zařadíte se tím automaticky do slosování o velký balík super rockových cen, ve kterých najdete i dárky od nás. Televizní premiéry, kdy a kde nás můžete vidět v bedně:
- televize REBEL 2 - čtvrtek – 5.9.2019 – od 20 hod.
- televize V1 -  neděle – 1.9.2019 – od 21:20 hod.
- online od 1.9.2019 na - https://www.youtube.com/TVRockparadacz  a  www.rockparada.cz  
- facebook událost – https://www.facebook.com/rockparada/posts/10157280262261063
Pokud budete mít zájem o aktuální informace v rámci TV Rockparády, staňte se přáteli těchto stránek: http://www.facebook.com/radiofajnrockmusic  +  http://www.facebook.com/rockparada  

Grog ve zpravodajství Televizního informačního kanálu. Sledujte zde...

Pokud chcete ještě jednou vychutnat parádní atmosféru, která panovala na našem narozeninovém koncertě, mrkněte na pár fotek zde...

Bando, strašně moc díky všem, kteří jste včera dorazili společně oslavit naše 25. výročí. Byli jste úžasní, tak jako vždy na domácí půdě. Poděkování samozřejmě patří i našim vzácným hostům, kteří nám přišli popřát - Andonis Civopulos, Ota Hereš, Jura Šperl, David Beránek. Ještě jednou díky, moc jsme si to užili.

Rockeři, k našemu 25. výročí jsme pro vás připravili tuto speciální kolekci triček. K dispozici jsou pánská i dámská a objednat si je můžete v našem shopu zde, nebo si je přijďte koupit přímo do našeho stánku na Pivní slavnosti do Bohumína už tuto sobotu 17.8.2019. Náš narozeninový koncert začíná v 18:30, tak věříme, že už vás v nich uvidíme pod pódiem :-).

Nabaleno a připraveno na sobotu. Výroční světlý ležák Grog. Sice už jsme nějakou tu stovku vypili, když jsme ochutnávali :-), ale nebojte, zůstane i na vás. A hlavně bude i na čepu ve stánku pivovaru Skřečoňský žabák, který pro nás tuto dobrotu navařil. Tak nezapomeňte dorazit. Pivní slavnosti v Bohumíně, v sobotu 17.8.2019.

Informace o našem výročí na Rock-Metal Paradise. Více zde...

Grog na iDNES.cz: Nikdy jsme se nesrovnali s klidovým režimem, říká slavící kapela Grog. Více zde...

Bando, tak už příští víkend to vypukne. Věříme, že dorazíte oslavit naše narozeniny s námi. Už se na vás všechny moc těšíme.

I portál Hudební knihovna.cz informuje o našem výročí. Těšíme se na vás, že to oslavíme společně na našem koncertu 17.8.2019. Přijďte zapařit, bando. Více zde...

Informace o našem výročí na portále Czech Blade. Více zde...

Už se na vás moc těšíme. Oslavíme to společně. Více zde...

Náš výroční světlý ležák je vynikající. A to díky kamarádům z pivovaru Skřečoňský žabák. Příležitost ho vyzkoušet budete mít i vy. Už 17.8.2019 na našem narozeninovém koncertu v rámci Pivních slavností v Bohumíně. Přijďte zapařit, bando, bude to velké.

Zpráva o našem velkém narozeninovém koncertu dorazila už i na Slovensko. Těšíme se na Vás, Rockeři. Více zde...

Naše 25. výročí zaznamenali i na Attacker of music a na portále OV-kluby.

V dnešním Karvinském deníku se mimo jiné dočtete i o našem připravovaném narozeninovém koncertu:

RockShock: Rockový Grog slaví 25. výročí. Více zde...

Radio Metal heart: Legendární rocková kapela Grog ze Severní Moravy oslaví letos již 25 let své existence. Více zde...

Grog bude mít své vlastní pivo - výroční světlý ležák. Limitovanou edici k 25. výročí vzniku kapely pro nás vaří bohumínský pivovar Skřečoňský žabák. Jedinečnou příležitost ho vyzkoušet budete mít na Bohumínských pivních slavnostech 17.8.2019. Náš narozeninový koncert tady začne v 18:30, takže nezapomeňte dorazit, bude to stát za to.

Pár fotek z minulého týdne z parádního festivalu Karviná Rocks naleznete zde...

Grog v bohumínském pivovaru Skřečoňský žabák. Něco velkého se chystá. Brzy se dozvíte více.

Bando, díky všem, kteří jste v pátek dorazili do Karviné. Byli jste super. Moc jsme si to užili. A to nejen na pódiu, ale i potom s vámi do časných ranních hodin. Fakt povedená akce. Těšíme se na vás na našem velkém narozeninovém koncertě 17.8. v Bohumíně.

Čau bando, tak už tento pátek se na vás těšíme v Karviné na Lodičkách v 17:00. Zahrajeme i novinku z připravovaného alba, která tady bude mít premiéru, tak přijďte zapařit.

Pár fotek z minulého týdne z festivalu Votvírák v Milovicích naleznete zde...

Grog slaví v letošním roce významné jubileum. Závěrečný díl seriálu o historii kapely.

 

Tak na kelímku jsme fakt ještě nebyli :-). Fajn vzpomínka na letošní festival Votvírák.

Bando, tak to byla síla. Tak parádní atmosféru už jsme dlouho nezažili. Moc vám všem děkujeme za obrovskou podporu a za to, že jste na letošní Votvírák do Milovoc dorazili. Úžasný areál, úžasná stage a špičkový servis... Všem vám patří obrovský dík. Moc rádi se sem zase vrátíme.

My jsme na letošní sezónu připraveni. Kdo z vás bude mít štěstí a získá toto parádní trsátko s naším logem?

Line-up na festival Votvírák 2019. Už tuto sobotu se na vás moc těšíme. Přijďte zapařit.

Náš videoklip "Pod vlajkou z překřížených hnát" se probojoval do finále soutěže o videoklip roku 2019 hitparády CI6. Hlasování z deseti finalistů proběhne koncem roku. Zatím moc díky za podporu a zachovejte nám i nadále vaši přízeň. Jste super.

Hlasovat se vyplatí. Tuto fotku nám poslal jeden z našich fanoušků, který hlasoval v květnu pro náš videoklip v TV Rockparádě a vyhrál tento velký balík super rockových cen. Podobný balík můžete získat v červnu i vy. Pokud nám dáte svůj hlas, dostáváte se automaticky do slosování o tyto báječné ceny. Hlasujte do 15.6. na TV Rockapráda. Předem moc díky za vaši podporu.

Už za 13 dní to vypukne. Grog zahraje na Votvíráku v sobotu 15.6. v 11:30 na Gambrinus stage. Těšíme se na vás.

Grog slaví v letošním roce významné jubileum. Další díl seriálu o historii kapely. Pokračování se dočkáte už za 14 dní.

 

TV Rockparáda – Grog postoupil do červnového kola opět z 1. místa:
Hlasujte dál pro videoklip „Pod vlajkou z překřížených hnát“ od 1. do 15. června do půlnoci a to v rubrice „HLASUJ PRO SVOJI KAPELU“ na www.rockparada.cz. Zařadíte se tím automaticky do slosování o velký balík super rockových cen, ve kterém najdete i dárky od nás. Televizní premiéry, kdy a kde nás můžete vidět v bedně:
- televize REBEL 2 - čtvrtek – 30.5.2019 – od 20 hod.
- televize V1 - neděle – 2.6.2019 – od 21:20 hod.
- online od 1.6.2019 v HD na - https://www.youtube.com/TVRockparadacz
Pokud budete mít zájem o aktuální informace v rámci TV Rockparády, staňte se přáteli těchto stránek.

Video upoutávka na další díl TV Rockparády, ve kterém uvidíte náš klip. Nezapomeňte sledovat na TV Rebel 2 už ve čtvrtek 30.5.2019 od 20:00.

Stále můžete hlasovat pro náš videoklip v Czechparádě na TV Rebel. Díky moc za podporu. Hlasujte zde...

Pokud jste nestihli poslouchat náš rozhovor v pořadu Harenda Igora Vašuta na vlnách Českého rozhlasu Ostrava, můžete si celý záznam poslechnout zde...

Grog slaví v letošním roce významné jubileum. Další díl seriálu o historii kapely. Pokračování se dočkáte už za 14 dní.

 

Grog v dobré společnosti. Naše CD "Mona Lisa ze Stodolní" stále seženete v e-shopu a prodejnách Bontonland po celé republice za parádní cenu, takže pokud ještě tento kousek nemáte ve své diskografii, tak neváhejte. Více zde...

I tento týden díky vám zvítězil náš klip v Czechparádě na TV Rebel. Jste super. Díky moc za vaše hlasy. Podpoříte nás i v dalším kole? Hlasovat můžete zde...

Pokud ještě nemáte aktuální vydání hudebního magazínu RockHard s velkým rozhovorem s kapelou Grog, je potřeba to rychle napravit :-). A jestli ho máte problém sehnat u dobrých prodejců časopisů, napište nám, pár kousků ještě máme.

Tento týden v Czechparádě na TV Rebel 1. místo. Díky moc za vaše hlasy. Podpoříte nás i v dalším kole? Hlasovat můžete zde...

Grog slaví v letošním roce významné jubileum. Další díl seriálu o historii kapely. Pokračování se dočkáte už za 14 dní.

 

TV Rockparáda – Grog postoupil do květnového kola z 1. místa:
Hlasujte dál pro videoklip „Pod vlajkou z překřížených hnát“ od 1. do 13. května do půlnoci a to v rubrice „HLASUJ PRO SVOJI KAPELU“ na www.rockparada.cz. Zařadíte se tím automaticky do slosování o velký balík super rockových cen, ve kterém najdete i dárky od nás. Televizní premiéry, kdy a kde nás můžete vidět v bedně:
- televize REBEL 2 - neděle – 5.5.2019 – od 20 hod.
- televize V1 -  neděle – 5.5.2019 – od 21:20 hod.
- online od 1.5.2019 v HD na - https://www.youtube.com/TVRockparadacz
Pokud budete mít zájem o aktuální informace v rámci TV Rockparády, staňte se přáteli těchto stránek.

Bando, díky vám se našemu klipu daří i v této hitparádě. Jste super, první místo není špatné :-). Moc díky a stále pro nás můžete hlasovat zde...

Grog ve studiu rádia Čas Rock s Honzou Prokešem. Pokud se chcete dozvědět více, poslouchejte Czech Speciál v pondělí 29.4. od 20:00 hodin.

Tento týden v Czechparádě parádní 2. místo. Díky moc za vaše hlasy. Podpoříte nás i v dalším kole? Hlasovat můžete zde...

Návrat po 20 letech. V roce 1999 jsme v Českém rozhlase Ostrava nahrávali naše album "Maso z telat". Tentokrát jsme přijali pozvání do pořadu Harenda Igora Vašuta. Povídání o historii kapely i plánech do budoucna můžete poslechnout už dnes 25.4. po 18.00 hodině na vlnách ostravského rádia nebo online zde... V pořadu zazní samozřejmě i pár našich songů.

Stále probíhá hlasování o videoklip roku 2019 na stránkách Attacker of Music. Pro postup do velkého finále potřebujeme vaši podporu. Předem díky, moc si toho vážíme. Hlasovat můžete zde...

Podpořte nás v soutěži Šance Muzikus 2019 a můžeme se setkat na největších českých festivalech. "Lajkovat" můžete zde... Díky za podporu.

Skvělá zpráva. Ve včerejší Czechparádě na TV Rebel se Grog umístil se svým klipem na prvním místě. Děkujeme všem našim fanouškům za úžasnou podporu. Budeme moc rádi, pokud nám dáte hlas i v dalším kole. Hlasovat je možno už nyní zde...

Grog slaví v letošním roce významné jubileum. Další díl seriálu o historii kapely. Pokračování se dočkáte už za 14 dní.

V aktuálním 51. čísle hudebního magazínu RockHard najdete rozhovor s kapelou Grog nejen o přípravách na oslavy našeho letošního výročí. Nezapomeňte si pořídit toto parádní čtení.

Díky moc všem za vaši obrovskou podporu a vaše hlasy. Jen díky vám jsme s naším klipem dosáhli úžasné první příčky v dubnové TV Rockparádě. Moc si toho vážíme. Věříme, že nám zachováte přízeň i v květnovém kole, které odstartuje 1.5.2019. Díky moc, rockeři.

Pro náš videoklip "Pod vlajkou z překřížených hnát" můžete hlasovat v CzechParádě na TV Rebel a v RockParádě na TV Rebel 2. Díky moc za vaši podporu.

Už dnes večer od 20:00 hodin můžete sledovat rozhovor a náš videoklip v Czech Parádě na TV Rebel. Pro jeho postup do dalšího kola můžete hlasovat zde...

Dnes parádní natáčení pro TV Rebel. Už zítra 12.4. od 20:00 hodin můžete sledovat náš videoklip v Czech Parádě.

Pokud jste nestihli premiéru našeho videoklipu na televizi Rebel 2, můžete sledovat reprízu TV Rockparády již zítra 8.4. od 9:00. Budeme rádi, když nás podpoříte a dáte nám svůj hlas v dubnovém kole. Hlasovat můžete už jen do 15.4. na www.rockparada.cz. Předem moc díky za vaše hlasy.

Grog slaví v letošním roce významné jubileum. Další díl seriálu o historii kapely. Pokračování se dočkáte už za 14 dní.

Grog už zítra v TV Rebel 2. Sledujte Rockparádu od 20 hodin.

GROG v TV ROCKPARÁDĚ. Pro postup video klipu „Pod vlajkou z překřížených hnát“ můžete hlasovat od 1. do 15. dubna na www.rockparada.cz. Zařadíte se tím automaticky do slosování o velký balík rockových cen, ve kterém najdete i dárky od nás. Televizní premiéry můžete vidět v bedně na TV REBEL 2 ve čtvrtek 4.4.2019 od 20 hod., v TV V1 v neděli 7.4.2019 od 21:20 hod. a online od 1.4.2019 v HD kvalitě na https://www.youtube.com/TVRockparadacz. Pokud budete mít zájem o aktuální informace v rámci TV Rockparády, staňte se přáteli těchto stránek. Předem moc díky za vaše hlasy.

Náš videoklip je zařazen do dubnové TV Rockparády. Mrkněte a nezapomeňte nás podpořit od 1. dubna svým hlasem. Hlasovat můžete zde... Moc díky.

Moc příjemné natáčení s Veronikou Zelníčkovou a Kůsofkou. Rozhovor a náš video klip uvidíte již brzy v TV Rockparádě.

Máme pro vás skvělou zprávu. Grog vystoupí na největším českém festivalu Votvírák na letišti v Milovicích. Již brzy se dozvíte více.

Grog slaví v letošním roce významné jubileum. Další díl seriálu o historii kapely. Pokračování se dočkáte už za 14 dní.

Grog v hitparádě na CI6 Rock TV. Hlasovat můžete zde...

Pokud jste nestihli rozhovor s kapelou Grog v pořadu Rock Music na rádiových vlnách, můžete si poslechnout jeho záznam zde...

Grog slaví v letošním roce významné jubileum. Další díl seriálu o historii kapely, a co vše tomu předcházelo. Pokračování se dočkáte už za 14 dní.

Grog slaví v letošním roce významné jubileum. Další díl seriálu o historii kapely, a co vše tomu předcházelo. Pokračování se dočkáte už za 14 dní.

Sledujte pořad Czech Blade na rockové TV Rebel v pondělí 18.2. od 20:00 a reprízu v úterý 19.2. od 15:00 hodin. Uvidíte zde náš klip "Pod vlajkou z překřížených hnát".

Grog v ROCK MUSIC. Od úterý 12.února si můžete poslechnout aktuální rozhovor včetně několika našich písní a to hned na několika rádiích v ČR. Kompletní přehled kdy, kde a od kolika hodin najdete zde. O týden později on-line v archivu pořadu zde. Hostitelem a moderátorem pořadu je Petr Kůsa Kůsofka – www.fajnrockmusic.cz

Grog slaví v letošním roce významné jubileum. V bohumínských novinách začal vycházet seriál o historii kapely, a co tomu předcházelo. Dalšího pokračování se dočkáte už za 14 dní.

Fotky z rockového klubu Kain v Praze z našeho koncertu v prosinci loňského roku. Skvělá atmosféra a super pařba na závěr roku. Moc jsme si to užili.

Televizní premiéra nového klipu na bohumínském Televizním informačním kanále. Na reportáž můžete mrknout zde...

Naše CD "Mona Lisa ze Stodolní" teď seženete v e-shopu a prodejnách Bontonland po celé republice za parádní cenu, takže pokud ještě tento kousek nemáte ve své diskografii, tak neváhejte. Více zde...

Grog ve vysílání Rádio Fajn Rock Music! Máme pro vás dobrou zprávu. Rádio Fajn Rock Music nasadilo náš song „Pod vlajkou z překřížených hnát“ do vysoké rotace denního vysílání, takže tu teď budeme slyšet dva měsíce každý den mezi 7 – 20 hodinou. Dále tu od nás můžete slyšet písně: Mona Lisa ze Stodolní, Dávno tě znám, Bloudím v tobě dál a Blanka. Tak klikni zde a poslouchej kromě naší muziky i další zahraniční a české hity od classic rocku 70.let až po nejžhavější novinky, od rock-popu po nejostřejší metal a punk.

Hlasujte pro Grog v hitparádě o videoklip roku 2019. Předem moc díky za vaši podporu. Hlasovat můžete zde...

Díky fotografiím našich kamarádů Lenky Maškové a Daniela Camery můžete mrknout, jaká pohodová atmosféra panovala na křtu našeho videoklipu v listopadu loňského roku v Praze. Parádní párty.

Dnešní natáčení rozhovoru pro bohumínskou televizi. Velmi příjemné povídání nejen o tom, jak vznikal náš nový videoklip. Rozhovor již brzy ve vysílání Televizního informačního kanálu.

Grog na Czech Blade. Více zde...

Také portál Hudebniknihovna.cz informuje o křtu nového videoklipu.  Více zde...

Informace o křtu nového videoklipu nyní najdete i na portále Musicgate. Více zde...

Rocksound.cz: Grog křtil nový klip. Do českých hudebních vod vyplouvá „Pod vlajkou z překřížených hnát“. Více zde...

Informace o křtu nového videoklipu na portále Attacker of Music. Více zde...

Rozhovor s kapelou Grog na portále ostravan.cz. Více zde...

Grog oslaví v letošním roce 25. výročí na hudební scéně. Děkujeme všem našim fanouškům za dlouholetou podporu. Moc si toho vážíme.

Archiv 2018