Novinky

Děkujeme všem našim fanouškům za podporu a přízeň a těšíme se na setkání s Vámi v roce 2018.

Bohumínské noviny Oko č.22:

Díky moc za Vaše hlasy v anketě Český slavík 2017. V kategorii skupin jsme se umístili na parádní 34. příčce. Moc si vážíme Vaší podpory.

Grog v TOP 30 mezi hudebními skupinami v žebříčku na www.hlasujpro.cz. Podpořit nás můžete i vy zde...
Předem moc díky :-).

Grog nyní najdete i na Attacker of music.

Grog se chystá na natáčení videoklipu. Více zde...

Parádní recenze na naše aktuální album "Mona Lisa ze Stodolní". Tentokrát ze Slovenska. Díky moc za pozitivní ohlas a vysoké hodnocení. CD je stále možno objednat na grog.music@seznam.cz.

 Grog zvítězil v srpnovém žebříčku na Musicmap. Moc díky za Vaši podporu. Můžete hlasovat i v září, tentokrát pro naši pecku "Mona Lisa ze Stodolní", na https://www.musicmap.tv/hitparades.

SRPNOVÁ NOC ZRUŠENA!!!!!!

Zrovna teď volal pořadatel akce, že z důvodu nepříznivé prognózy počasí se Srpnová noc ruší. Je nám to moc líto, protože jsme se na vás strašně moc těšili. Bohužel, je to rozhodnutí pořadatele a my nejsme schopni toto ovlivnit. Jsme z toho smutní stejně jako vy :-(. Omlouváme se, ale věříme, že příště si to užijeme o to víc... Díky za pochopení.

Pojďte společně zavzpomínat na parádní atmosféru na letošních Masters of Rock - Grog a jejich song "Dávno tě znám". Za realizaci videa patří velké díky firmě LabradorFilm - Davidu Beránkovi a kameramanu Danielovi. Ke shlednutí na YouTube.

Pokud jste nestihli rozhovor s kapelou Grog na Rádiu Kroměříž, můžete si ho celý poslechnout na YouTube.

Ve 40. čísle magazínu RockHard si mimo jiné můžete přečíst i rozhovor s kapelou Grog. Více zde...


Prostřednictvím parádních fotek dlouholetého fanouška kapely Grog Ludvíka XXI máte možnost si ještě jednou připomenout super atmosféru, která panovala na letošních Masters of Rock ve Vizovicích.


Moc příjemné povídání. Rozhovor pro Rock TV Slušnej kanál. Již brzy se dozvíte víc...


Grog moc děkuje svým fanouškům za fantastickou atmosféru na Masters of Rock ve Vizovicích. Byli jste perfektní. Už se na Vás těšíme na další akci :-). Metalheads, many thanks...Dnes nás čekala v naší e-mailové schránce tahle parádní retro fotografie od naší fanynky ze Slovenska. Marika nám prozradila, že je pravidelným čtenářem magazínu RockHard a chtěla nám udělat radost. To se jí povedlo a jako poděkování jí posíláme naše aktuální CD "Mona Lisa ze Stodolní". A pokud ještě nemáte RockHard č.40 s plakátem kapely Grog, je nejvyšší čas to napravit...Grog v "Rockové 60" s Markétou Žilinskou na Radiu Kroměříž od 3. července. V pondělní premiéře v 17:00, ve čtvrteční repríze ve 20:00 a pokud si chcete vychutnat dávku rocku z Radia Kroměříž i o víkendu, poslouchejte také sobotní reprízu v 18:00. Online vysílání zde...


Grog děkuje všem fanouškům za parádaní atmosféru na včerejším Basinfirefestu ve Spáleném Poříčí.


Grog vystoupí na Basinfirefest ve Spáleném Poříčí již tuto sobotu 1.7.2017 od 13:10.


Grog vystoupí na Masters of Rock ve Vizovicích v pátek 14.7.2017 od 22:05. Těšíme se na vás.


Včera parádní odpoledne v Rádiu Kroměříž. Rocková šedesátka s Markétou Žilinskou a kapelou Grog již brzy ve vysílání rádia. Online můžete poslouchat zde...


Grog v časopise Rock & Pop.


Nenechejte si ujít nové číslo magazínu RockHard. Kromě jiného v něm naleznete dvoustránkový rozhovor s kytaristou Martinem Sitkem nejen o tom, jak se natáčelo album Mona Lisa ze Stodolní... A uvnitř na vás čeká ještě jedna lahůdka - parádní plakát kapely Grog, který nesmí chybět v pokojíčku žádné rockové fanynky :-). RockHard č.40  právě vychází!


Další recenze aktuálního alba "Mona Lisa ze Stodolní". Tentokrát v časopise Rock & all.


Něco pro naše fanoušky na Slovensku. Rozhovor s Martinem pro Rocker.sk. Celý rozhovor k dispozici zde...


Přijďte zapařit už tento pátek do Rychvaldu. Těšíme se na vás...


Na vůbec největším mezinárodním open air rockovém festivalu v republice, Masters of Rock bude mít své zastoupení i Ostravsko. S největšími hvězdami současnosti si v jednom areálu zahraje i ostravsko-bohumínská kapela Grog. Více informací zde...


Song "Visalaje" se stal hymnou Fotbalového klubu Bospor Bohumín. S novým textem "Žlutá a modrá", který pro fotbalisty napsal Igor Bruzl, skladbu Grog znova nazpíval a oficiálně předal a slavnostně pokřtil společně s vedením klubu v areálu Pavla Srnička.


Grog nyní naleznete i na portále Rock Face.


Potvrzeno! Grog vystoupí na letošním Masters of Rock ve Vizovicích, největším mezinárodním rockovém open-air festivalu v ČR, který se koná  13.-16.7.2017. Přesný termín a čas koncertu se již brzy dozvíte.


Grog a jeho song "Zubatá" se umístil na 3. příčce Zlaté MAXParády na MuziMax.cz. Díky všem fanouškům za podporu.


Od dnešního dne můžete slyšet pecky kapely Grog i na Hey rádiu. Rádio naladíte na těchto frekvencích nebo online zde.


Recenze alba "Mona Lisa ze Stodolní" v magazínu RockHard.


Pokud ještě nemáte aktuální číslo magazínu RockHard, je nejvyšší čas to napravit. Kromě spousty parádního čtení o muzice tam naleznete další pozitivní recenzi našeho alba "Mona Lisa ze Stodolní".


Song "Zubatá" opět vítězí v hitparádě na rádiu Soundwave. Skladba se drží už 20 týdnů v čele hitparády jen díky vašim hlasům. Moc díky za podporu.

Grog v magazínu RockHard. Nezapomeňte si zakoupit aktuální 39. číslo. Vychází 5. dubna 2017.


Grog se probojoval se svým songem "Zubatá" do Zlaté MAXParády na MuziMax.cz. Až do konce dubna můžete Grog podpořit svým hlasem.


Grog připravuje nový videoklip.


Další pozitivní recenze na aktuální album "Mona Lisa ze Stodolní", tentokrát na Rock-Metal Paradise.


Od 27.3.2017 můžete slyšet pecku "Zlatokopka" z aktuálního alba "Mona Lisa ze Stodolní" na rádiu RockMax.
Online poslouchejte zde.


GROG: Určitě toho máme spoustu před sebou. Rozhovor s kytaristou Martinem na Czech Blade.


Všechny pecky z posledních dvou alb kapely Grog můžete od dnešního dne slyšet na YouRadio.


Grog a song "Zubatá" opět na první příčce hitparády na Radiu Soundwave. Moc díky za vaši podporu.


Od 10. března můžete slyšet Grog v rotaci na vlnách Rockrádia. Poslouchat můžete na těchto frekvencích nebo online zde.


I v březnu máte možnost podpořit Grog a vidět ho na největších československých festivalech. Hlasujte v hitparádě na MusicMap.


Nezapomeňte si pořídit březnové číslo rockového magazínu Spark. Kromě jiného tam najdete recenzi CD "Mona Lisa ze Stodolní" a rozhovor s kytaristou Martinem Sitkem.

Grog na Czech Blade. Více informací zde...

Grog na Rock-Metal Paradise. Více informací zde...

Pecky z aktuálního CD "Mona Lisa ze Stodolní" v pravidelné rotaci na Radio Čas Rock. Online poslouchejte toto parádní rádio zde... O song na přání můžete volat přímo do studia na Horkou linku - tel: 725 33 11 55

Grog a song "Zubatá" vítězí i v 7. týdnu v hitparádě na Rádiu Soundwave a v 83. kole Maxparády na Muzimax.cz.

Pokud jste nestihli rozhovor s kapelou Grog na Rádiu Gothic, můžete si ho celý poslechnout na YouTube nebo v archivu Rádia Gothic.

Jen díky Vaší podpoře se Grog drží mezi desítkou adeptů na účast na největších československých festivalech. Podporujte nás i nadále a dejte nám hlas na Musicmap. Hlasovat můžete každou hodinu na www.musicmap.tv. Díky moc.

Grog už 11. týden v hitparádě na  Rádiu Soundwave na čelní pozici žebříčku. Díky moc za vaše hlasy.

Další recenze CD "Mona Lisa ze Stodolní", tentokrát na Rockmag.cz.

Grog a song "Zubatá" opět vítězem v hitparádě na Rádiu Soundwave a Maxparádě na Muzimax.cz.

Rozhovor se skupinou Grog o novém albu "Mona Lisa ze Stodolní" na Radiu Gothic. Poslouchat můžete v pondělí 6.2.2017 od 20:00 hod a ve čtvrtek 9.2.2017 od 17:00 hod. V pořadu zazní 10 pecek z aktuálního CD. Poslouchejte zde...


Chcete vidět kapelu Grog na největších československých festivalech? Podpořte nás a dejte nám hlas v hitparádě na MusicMap.


Grog "V plné síle" v Rockovém magazínu Spark.


Grog se songem "Zubatá" i ve 4. týdnu na první příčce hitparády Rádia Soundwave.


Grog na MarastMusic.com.


Recenze CD "Mona Lisa ze Stodolní" na FobiaZine. Více informací zde...


Grog a "Zubatá" vítězem v 1. a 2. týdnu hitparády na Rádiu Soundwave a v 80. kole Maxparády na Muzimax.cz. Díky za vaše hlasy.

Rozhovor s Martinem na Rockmag.cz. Více informací zde...


Koncertní videozáznam songu "Dál mizím s tebou" za účasti exkluzivních hostů Moniky Agrebi a Andonise Civopulose.

Grog se těší na setkání s Vámi i v roce 2017.


Archiv 2016