Novinky

Včerejší parádní koncert v Rock Club Kain v Praze. Díky moc všem za super atmosféru a kapele Black Bull za pozvání. Moc jsme si to užili.

Těšíme se na Vás už tento pátek 28.12.2018 od 21:00 v Rock Club KAIN v Praze. Společně s námi zahraje i hard rocková smečka BLACK BULL. Přijďte zapařit.

Děkujeme všem našim fanouškům za podporu a přízeň a těšíme se na setkání s Vámi i v roce 2019.

Grog dnes v bohumínských novinách Oko.

Zpráva o novém videoklipu dorazila i na Slovensko. Více zde...

Grog na portále Rockový svět. Více zde...

Musicpolis: Křtilo se rumem. Více zde...

Regiolist music: Legendární bohumínská kapela Grog křtila nový videoklip. Více zde...

 

Ota Váňa z Kabátu, Tonda Rauer z Harleje a Kristýna Sklenářová, choreografka a produkční soutěže Dívka roku, křtili nový videoklip rumem z Karibiku. Více na Muzimax.cz... 

 

I Rock-Metal Paradise zaznamenal, že byl v Praze pořádný mejdan. Více zde...

Ota Váňa z Kabátu kmotrem nového videoklipu. Více informací na Rockpalace...

Grog na stránkách ostravských klubů. Více zde...

Informace o křtu nového klipu kapely Grog na stránkách města Bohumína.

Grog pokřtil svůj nový videoklip "Pod vlajkou z překřížených hnát". Role kmotrů se ujali Ota Váňa z Kabátu, Tonda Rauer z Harleje a Kristýna Sklenářová, choreografka a produkční soutěže Dívka roku. Křtilo se stylově kvalitním pětiletým rumem "Pirates Grog" pocházejícím z karibského ostrova Roatán, který je známý svou pirátskou historií. Velká párty, kterou moderoval známý hudební publicista Jarda Špulák, se uskutečnila v hostinci Na Staré Sokolovně v Praze. Grog zde všem přítomným zahrál i své největší pecky, ale tentokrát netradičně v akustické podobě. Nový videoklip můžete shlédnout zde...

Premiéra klipu proběhla na jednom z nejnavštěvovanějších zpravodajských serverů českého internetu, na Novinky.cz.

Pokud jste si nestihli pořídit říjnové vydání časopisu Rock&Pop, celý rozhovor s kapelou Grog si můžete přečíst zde...

Nezapomeňte si koupit říjnové číslo časopisu Rock&Pop. Najdete v něm rozhovor s kapelou Grog nejen o začátcích skupiny, ale i o připravovaném klipu a dalších plánech do budoucna.

Grog míří do Prahy. V pátek 28. prosince 2018 zahraje ve známém rockovém klubu Kain společně s hard rockovou partou Black Bull.

Vzpomínka na parádní festival Rock Therapy 2018 na fotografiích našeho fanouška a fotografa Ludvíka. Více fotek zde...

Dnes rozhovor pro časopis Rock&Pop se Zuzkou Žákovou nejen o CD "Mona Lisa ze Stodolní". Díky moc za příjemné povídání.

Grog už svou favoritku v soutěži Miss Czech Republic 2018 má. Podpořte i vy dívku s číslem 10, Denisu Czervoniakovou, která se objeví i v našem připravovaném videoklipu. Pro Denisu můžete hlasovat zde...

Ohlédnutí za letošním festivalem Rock Therapy na Rockshock. Povedená akce. Moc jsme si to užili a kdo nedorazil, může jen litovat...

Díky moc všem za skvělou atmosféru na festivalu Rock Therapy. Moc jsme si to užili.

Pokud jste nestihli rozhovor s kytarovým mágem Andonisem Civopulosem na rádiu Hey 20.8.2018 v pořadu Kytaroví hrdinové, můžete záznam poslechnout zde.... Andonis se mimo jiné zmiňuje o spolupráci s kapelou Grog a v pořadu zazní i skladba "Mona Lisa ze Stodolní" ze stejnojmenného alba.

Již tuto sobotu 25.8. 2018 vystoupí Grog na festivalu Rock Therapy v Orlové. Rozbalíme to v 15:10 a už se na vás všechny moc těšíme.

Díky všem našim fanouškům, kteří dorazili na náš koncert na domácí půdě v Bohumíně. Byli jste výborní. Pár fotek z této akce zde...

Již brzy vám představíme náš nový videoklip. Zatím se můžete podívat na krátkou upoutávku.

Pár fotek z našeho koncertu ve Frenštátě pod Radhoštěm naleznete zde...

Díky moc ze úžasnou atmosféru včera ve Frenštátě pod Radhoštěm. Byli jste super. Je fajn mít i tady své věrné fanoušky. Rádi se sem zase vrátíme.

Parádní včerejší koncert v Javoříčku. Díky moc za pozvání a za nádherné přijetí. Moc jsme si to užili.

Díky našemu fanouškovi a fotografovi Ludvíkovi si můžete znovu připomenout úžasnou atmosféru během našeho vystoupení na letošních Masters of Rock. Díky všem, kteří jste dorazili. Byl to opět super zážitek. Více fotek zde...

Těšíme se na vás na našich nadcházejících koncertech 28.7.2018 na Gulášových slavnostech ve Frenštátě pod Radhoštěm v 17.00 hodin a Javoříčském Krápníkohraní v Javoříčku v 22.00 hodin. Přijďte společně zapařit.

Pár vzpomínkových fotografií z naší Rockové párty v květnu 2018. Vychutnejte si ještě jednou nezapomenutelnou atmosféru. Pro nás to bylo jedinečné a nádherné setkání s našimi fanoušky. Děkujeme za to. Více fotek zde...

Máme pro vás super zprávu. Už za pár týdnů se s vámi setkáme na festivalu Rocktherapy v Orlové. Rozjedeme to 25.8.2018 v 15:10, tak nezapomeňte dorazit. Těšíme se na vás. A kromě toho, že uvidíte spoustu parádních kapel, svou účastí podpoříte i tento jedinečný projekt, který pomáhá. Videopozvánka zde...

Děkujeme všem fanouškům, kteří nás včera přišli podpořit na Masters of Rock 2018. Opět jsme si to parádně užili a už teď se na vás těšíme na některém z našich dalších koncertů. Zachovejte nám i nadále vaši přízeň. Moc si toho vážíme.

V nové sestavě a s novým klipem. Grog zahraje na Masters of Rock ve Vizovicích - můžete se dočíst v dnešním Deníku.

Bohumínský Grog hrábne do strun na Masters of Rock a natočil nový klip. Více informací na stránkách města Bohumína zde...

Grog ve vysílání bohumínské TV. Reportáž můžete sledovat zde...

Letošní Srpnová noc zrušena pořadatelem!
S politováním vám musíme oznámit, že jsme dnes obdrželi informaci od pořadatele (FK Slovan Záblatí), že tradiční Srpnová noc s kapelou Grog se neuskuteční. Pořadatel to zdůvodnil nedostatkem finančních prostředků na všechny náklady, které by byly s touto akcí spojeny. I když nás toto rozhodnutí mrzí, protože jsme se na vás všechny moc těšili, nemůžeme s touto skutečností nic dělat. Přesto se vám za kapelu Grog omlouváme a věříme, že se společně setkáme na některé z dalších akcí. Zachovejte nám i nadále svou přízeň.

Grog můžete nyní sledovat i na Instagramu.

Grog natáčí nový videoklip. Díky děvčatům a perfektnímu přístupu profesionálů bylo natáčení moc příjemnou záležitostí. Děkujeme všem za podporu.

Grog i letos na Masters of Rock. Ve Vizovicích to rozjedeme v neděli 15.7.2018 v 18:35. Už se na Vás těšíme.

Díky moc všem, kteří jste v sobotu dorazili na naši Rockovou párty. Byli jste super a moc jsme si to užili.

Rozhovor s kapelou Grog na TV stanici Rebel 2 v rámci pořadu Rockface dnes v 19:00. Reprízu můžete sledovat 26.4.2018 v 17:00 a 28.4.2018 v 9:00. Nezapomeňte si pustit televizi.

V novinách Právo a na portále Novinky.cz vychází článek o kapele Grog. Více zde...

Podpořte kapelu Grog v soutěži Šance Muzikus 2018 a můžeme se setkat na největších českých festivalech. Hlasovat můžete zde... Díky za podporu.

Hlasujte pro Grog v anketě o kapelu roku na Attacker of music. Děkujeme za Vaše hlasy.

Díky fotografce Ivě Jurákové, kamarádce a věrné fanynce kapely Grog, si můžete v sekci fotografie prohlédnout parádní promo fotky. Moc jsme si to focení užili... (až na tu zimu:-)).

Grog v plné síle s novým zpěvákem. Rockovou smečku doplnil frontman Marcel Blaha. Začínají se rodit první nápady na nové album.

Martin přijal pozvání do továrny Jima Marshalla v Milton Keynes v Anglii. Více fotografií zde...

Grog se těší na setkání s Vámi i v roce 2018.

Archiv 2017